घरको कुन दिशामा चराको तस्वीर राख्दा सफलता मिल्छः वास्तुशास्त्र


एजेन्सी । वास्तुशास्त्रमा किन र कुन दिशामा चराको तस्बिर घरमा राख्नु पर्छ। यसो गर्दा के फाइदा हुन्छ त्यसबारे जानकारी लिनुहोस् । 

 

वास्तुशास्त्रका अनुसार घरमा चराको चित्र राख्नाले सकारात्मक परिणाम प्राप्त हुन्छ । धेरै पटक यस्तो हुन्छ कि कडा परिश्रम गरेर पनि सफलता मिल्दैन ।

 

यस्ता समस्याबाट गुज्रिरहेका व्यक्तिले घरमा चराको तस्बिर राख्नुपर्छ । वास्तुको हिसाबले चराहरूलाई शुभ मानिन्छ। जहाँ चराचुरुङ्गी हुन्छ, त्यहाँको वातावरण नै आनन्दमय हुन्छ। खैर, तपाईं आफ्नो घरमा वास्तविक चराहरू पनि राख्न सक्नुहुन्छ, तर यदि तपाईं यो चाहनुहुन्न भने, तपाईं घरमा चराहरूको चित्र वा मूर्ति राख्न सक्नुहुन्छ।

 

यसो गर्नाले तपाईको घर र जीवनमा सकारात्मक उर्जाको वास हुन्छ र नकारात्मक उर्जाबाट मुक्ति मिल्छ । यसबाट तपाईको सफलताको योग बन्न थाल्छ। चराहरूको फोटो खिच्न पूर्व दिशा रोज्नु राम्रो हुन्छ। यो दिशा फोटो खिच्नका लागि राम्रो मानिन्छ।

Reliable life insurance
Nepal Telecocme

ग्लोबल नेपालीपत्रमा प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई info@nepalipatra.com मा इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । साथै तपाई आफ्नो बिजनेश प्रवद्र्धन गर्न चाहनुहुन्छ भनेsales@nepalipatra.com सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईंफेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

थप समाचार

सेनिटरीप्याडमा भन्सार महसुलः अभियन्ताहरु भन्छन्: सरकारले हाम्रो माग सम्बोधन गर्यो

काठमाडौँ । सरकारले आर्थिक वर्ष २०७९÷८० को बजेट वक्तव्यमार्फत ‘रातो कर हटाउ’ भन्ने आन्दोलनको सम्बोधन गर्दै सेनिटरी प्याड र यसको कच्चा पदार्थ आयातमा लाग्दै आएको भन्सार महसुलमा भारी छुट गरेको छ ।

बाइडेनका छोराको ल्यापटपबाट भेटिए यस्ता तस्विर, मुद्दा चल्न सक्छ !

एजेन्सी । अमेरिकी राष्ट्रपति जो बाइडेनका छोरा हन्टर बाइडेनका लागि समस्या बढेको छ । बाइडेनका छोरा हन्टरको गोप्य तस्बिर सार्वजनिक भएको छ । यो तस्बिर केही वेबसाइटहरूमा पनि उपलब्ध भएको तर हाल हटाइएको मिडि

चाणक्य नीतिः घरको मुख्य व्यक्तिमा यी ५ गुण हुनुपर्छ

एजेन्सी । आचार्य चाणक्य भन्छन् कि घरको मुखियाको भुमिका सदैव बलियो र अडिग हुनुपर्छ ।

Source link

Leave a Comment