स्वतन्त्र उम्मेदवारहरुले ‘वैकल्पिक शक्तिको लौरो अभियान’ घोषणा गर्दै

अभियानका संयोजक सुमन सायमी ।

१६ भदौ, काठमाडौं । आगामी मंसिर चार गते हुने प्रदेश र प्रतिनिधि सभा निर्वाचनका लागि स्वतन्त्र उम्मेदवारहरुले साझा चुनाव चिह्न र साझा घोषणापत्र सार्वजनिक गर्दै छन् ।

यसलाई उनीहरुले ‘स्वतन्त्र तथा वैकल्पिक शक्तिको लौरो अभियान’ नाम दिएका छन् । यही अभियान अन्तर्गत आज दिउँसो २ ललितपुरको सानेपास्थित हेरिटेज गार्डेनमा साझा चुनाव चिह्न र साझा घोषणापत्र सार्वजनिक गर्न लागिएको अभियानका संयोजक सुमन सायमीले जानकारी दिए ।

२०७८ वैशाखको स्थानीय तह निर्वाचनमा लौरो चुनाव चिह्नबाट प्रतिस्पर्धा गरेका केही स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु विजयी भएपछि यसले चर्चा पाएको छ । काठमाडौं महानगरपालिकाको मेयरमा विजयी बालेन्द्र साह (बालेन) र धरान उपमहानगरपालिकाको मेयरमा विजयी हर्क साम्पाङको चुनाव चिह्न लौरो थियो ।

‘स्वतन्त्र तथा वैकल्पिक शक्तिको लौरो अभियान’को संयोजन गरेका सायमीले काठमाडौंको मेयरमा आँखीझ्याल चुनाव चिह्नबाट प्रतिस्पर्धा गरेका थिए । १३ हजार ७७० मत पाएका उनी चौथो स्थानमा रहे । बालेन मेयरमा निर्वाचित हुँदा सायमी पनि विजय जुलसमा सहभागी भएका थिए । उनी अब प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ८ बाट प्रतिस्पर्धा गर्ने तयारीमा छन् ।

 

window.fbAsyncInit = function () {
FB.init({
appId: ‘280041239029772’,
xfbml: true,
version: ‘v2.7’
});
};

(function (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {
return;
}
js = d.createElement(s);
js.id = id;
js.src = “https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Source link

Leave a Comment